საქართველოს გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტრომ მოამზადა  „საქართველოს ტყის კოდექსში“ შესატანი ცვლილებების პროექტი
საქართველოს გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტრომ მოამზადა „საქართველოს ტყის კოდექსში“ შესატანი ცვლილებების პროექტი
საქართველოს გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტრომ მოამზადა  „საქართველოს ტყის კოდექსში“ შესატანი ცვლილებების პროექტი
საკანონმდებლო ცვლილებების პროექტთან დაკავშირებით კომენტარებისა და წინადადებების მიღება შესაძლებელია მიმდინარე წლის 18 ოქტომბრამდე შემდეგ ელ. ფოსტაზე: დავით დამენია-ეროვნული სატყეო სააგენტოს იურიდიული სამსახურის უფროსი  david.damenia@forestry.gov.ge; ლიანა გიორგაძე-გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს ბიომრავალფეროვნებისა და სატყეო დეპარტამენტის ხელმძღვანელის მოადგილე liana.giorgadze@mepa.gov.ge;
„საქართველოს ტყის კოდექსში“ შესატანი ცვლილებების პროექტის Საჯარო განხილვის შესახებ ინფორმაცია გეცნობებათ მოგვიანებით.

The Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia has prepared a draught of amendments to the "Georgian Forest Code"
The Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia has prepared a draught of amendments to the "Georgian Forest Code".
Comments and offers regarding the project of legislative amendments can be received by e-mail until October 18 of this year. By mail: Davit Damenia, head of the legal service of the National Forestry Agency (david.damenia@forestry.gov.ge); Liana Giorgadze, deputy head of the Department of Biodiversity and Forestry of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia (liana.giorgadze@mepa.gov.ge);
You will be informed about the public review of the draught amendments to the "Georgian Forest Code" later.