დაიწყო განაცხადების მიღება კონფერენციაზე "შავი ზღვა და ბიომრავალფეროვნება" მონაწილეობის მისაღებად
აფხაზეთის ა/რ ფინანსთა და ეკონომიკის სამინისტრო და საქართველოს გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს გარემოსდაცვითი ინფორმაციისა და განათლების ცენტრი  იწყებენ ნაშრომების მიღებას შავი ზღვის დაცვის დღისადმი მიძღვნილი სტუდენტური კონფერენციის ფარგლებში.
მონაწილეების ნამუშევრებსა და პრეზენტაციას, წინასწარ შემუშავებული კრიტერიუმების საფუძველზე შეაფასებს სპეციალურად დაკომპლექტებული კომისია.
შედეგად, კომისია გამოავლენს გამარჯვებულებს (სამი საპრიზო ადგილი). გამარჯვებულ სტუდენტებს გადაეცემათ პრიზები. ყველა მომხსენებელი მიიღებს კონფერენციაში მონაწილეობის დამადასტურებელ სერტიფიკატს.

Applications for participation in the "Black Sea and Biodiversity" conference has begun
The Ministry of Finance and Economy of the Republic of Abkhazia and the Environmental Information and Education Centre of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia are starting to receive work within the student conference dedicated to Black Sea Protection Day.
A professionally selected commission will evaluate the participants' works and presentations using pre-established standards.
As a result, the commission will identify the winners (three prize places). Prizes will be handed over to the winning students. A certificate of conference participation will be given to each speaker.