ეროვნული სატყეო პროგრამის პროცესის (ესპპ) 2024 წლის მეორე შეხვედრა
საქართველოს გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს ორგანიზებით ეროვნული სატყეო პროგრამის პროცესის ფარგლებში 2024 წლის 2 აპრილს 14:30 საათზე გაიმართება  სამუშაო შეხვედრა საქართველოს მუნიციპალური ტყეების თემატიკაზე.
შეხვედრის მიზანია, დაინტერესებული მხარეების თანამონაწილეობით, განხილულ იქნას მუნიციპალური ტყის ფორმირებისა და ტყის მართვის შესაძლებლობების განვითარებისთვის გაწეული სამუშაოები და შექმნილი დოკუმენტები, სამომავლოდ კი მოხდეს შეხვედრაზე წარმოდგენილი აქტუალური საკითხებისა და რეკომენდაციების გათვალისწინება.
შეხვედრაში მონაწილეობის სურვილის შემთხვევაში რეგისტრაცია შესაძლებელია შემდეგ ბმულზე:   https://forms.gle/NTEMCiJc6HUNSW1FA  25 მარტის ჩათვლით.
შეხვედრის შესახებ დეტალური ინფორმაცია გეცნობებათ 27 მარტს.
დამატებითი ინფორმაციის მისაღებად დაუკავშირდით: გარემოს დაცვისა და სოფლის მეურნეობის სამინისტროს ბიომრავალფეროვნებისა და სატყეო დეპარტამენტის წარმომადგენელს თინა ცხოვრებაძეს - ელ.ფოსტა: tina.tskhovrebadze@mepa.gov.ge

The second meeting of the National Forestry Program Process (NFP) 2024
A working meeting on the topic of municipal forests in Georgia will be held on April 2, 2024, at 2:30 within the National Forestry Program, organized by the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia.
With the participation of interested parties, the meeting's goal is to discuss the works and documents produced for the development of the municipal forest and the growth of forest management capabilities. Going forward, the issues raised at the meeting and the suggestions made should be taken into consideration.
To participate in the meeting, individuals can register at https://forms.gle/NTEMCiJc6HUNSW1FA until March 25.
On March 27, specifics of the gathering will be made public.
For further information, send an email to Tina Tskhovrebadze, a representative of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia's Department of Biodiversity and Forestry (tina.tskhovrebadze@mepa.gov.ge).