კასპის მუნიციპალიტეტში შპს „მეგა ჰოლდინგის“ სასარგებლო წიაღისეულის (ქვიშა-ხრეშის) გადამამუშავებელი საწარმოს ექსპლუატაციის პროექტი
დაგეგმილი საქმიანობის გარემოზე ზემოქმედების შეფასების ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ, წარუდგინოთ სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2023 წლის 6 სექტემბრის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, მარშალ გელოვანის გამზირი N34 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
• 2023 წლის 22 აგვისტო, 12:00 საათი, კასპის მუნიციპალიტეტის მერიის შენობა
• 2023 წლის 22 აგვისტო, 15:00 საათი, კასპის მუნიციპალიტეტის სოფ. გომის ადმინისტრაციული ერთეულის  შენობა

The project of exploitation of the mineral (sand and gravel) processing enterprise of LLC "Mega Holding" in Kaspi municipality
Shida Kartli, Kaspi, Village Gomi , Shida Kartli, Kaspi, Gomi village, Gomi village of Kaspi municipality
Environmental impact assessment report for the planned activity
The comments and opinions related to the environmental impact assessment report for the planned activity require submission in writing to the National Environmental Agency by September 6, 2023, at the address: Tbilisi, Marshall Gelovani Avenue N34, or by e-mail: eia@mepa.gov.ge.