ს.ს. “ესსი ტაბახმელა დეველოპმენტის" მიერ ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტში, სოფელ შინდისში, საცხოვრებელი კომპლექსის მშენებლობისა და ექსპლუატაციის პროექტი
დაგეგმილი საქმიანობის გარემოზე ზემოქმედების შეფასების ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ, წარუდგინოთ სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 28 თებერვლის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ გარემოსდაცვითი შეფასების პორტალი - https://ei.gov.ge/ka/info/88874b2e-c238-41f0-b226-e15a3dd88959
• 2024 წლის 9 თებერვალი, 12:00 საათი, ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტი, მთაწმინდის რაიონის გამგეობის წავკისი, შინდისი, ტაბახმელას საუბნო სამსახურის შენობა (მის. ტაბახმელა, თბილისი-კოჯრის გზატკეცილი N25)

" ESSI Tabakhmela Development" project for the construction and operation of a residential complex in the village of Shindis, Tbilisi Municipality
Tbilisi, Tbilisi, City Tbilisi, Tbilisi, Tbilisi, Tbilisi City, Tbilisi City, Mtatsminda District
The EIEC of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia publishes an environmental impact assessment report for planned activity.
" ESSI Tabakhmela Development" project for the construction and operation of a residential complex in the village of Shindis, Tbilisi Municipality.
The written comments and opinions related to the environmental impact assessment report for the planned activity should be sent to the National Environmental Agency by February 28, 2024, at the address: . Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge.