შპს კანიონ ვილიჯის მიერ ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტში, სოფელ შინდისში, საცხოვრებელი კომპლექსის მშენებლობა და ექსპლუატაცია
დაგეგმილი საქმიანობის სკოპინგის ანგარიშთან დაკავშირებული წერილობითი შენიშვნები და მოსაზრებები შეგიძლიათ, წარუდგინოთ სსიპ გარემოს ეროვნულ სააგენტოს 2024 წლის 2 თებერვლის ჩათვლით მისამართზე: ქ. თბილისი, დ. აღმაშენებლის გამზირი N150 ან გაუგზავნოთ ელ-ფოსტაზე: eia@mepa.gov.ge
დეტალური ინფორმაციისთვის იხილეთ ბმული - https://ei.gov.ge/ka/info/af0e36b1-8440-40fc-b287-76ec58e4d37c
• 2024 წლის 30 იანვარი, 12:00 საათი, ქ. თბილისის მუნიციპალიტეტი, მთაწმინდის რაიონის გამგეობის წავკისი, შინდისი, ტაბახმელას საუბნო სამსახურის შენობა (მის.:ტაბახმელა, თბილისი-კოჯრის გზატკეცილი N25)

The EIEC of the Ministry of Environmental Protection and Agriculture of Georgia publishes the scoping report for the planned activities:
Construction and operation of a residential complex in the village of Shindis, Tbilisi Municipality, by Canyon Village LLC.
The written comments and opinions related to the scoping report for the planned activity should be submitted to the National Environmental Agency by February 2, 2024, at the address: Tbilisi, D. Agmashenebeli Avenue N150, or sent to e-mail: eia@mepa.gov.ge